PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aranızdan kısa bir süre ayrılıyorum...

new one
24-11-2010, 01:04
Aranızdan kısa bir süreliğine ayrılıyorum. Çok uzun değil, kpss girip çıktıktan sonra tekrardan paylaşımlarıma devam edecem. Ben yokken ev arkadaşım vakit bulursa charlie chaplin ve diğer bölümlerde paylaşımlara devam edecek...

26 kasım'dan sonra, bakarsınız devlet memuru olurum, mesala istanbul'da ;) sonra orada fiberoptikli kablolu olan bir eve taşınıp, günde 5-6 film upload edecem yerde bu 20-30 film bile olabilir. Dedimya işte sınava girecem bakalım devlet memuru olacağız mı olmayacağız mı? Meşhur soruya cevap vermek için kalp atışlarının hızlandığı şu dakikalarda, aslında kpss giriş için para yatırdığım günden beri hiç düşmedi! Bakalım ne olacak? Belkide şansımız bize tekme atacak ve sonraki seneye atacak yada bu yıl o şans tekmeleyerek başka şehirlere atıyacak bizi memur olarak...

Tekrardan yineliyorum ya işte, sınavlar hayatımzı esir almış işte, tek umudumuz kendimize!... Hayat birşeyler ürettikçe güzel oluyor sanırım, yaşadığını o zaman anlıyorsun...

(Hiç mi vaktin olmayacak ret kit diye soranlara, vakit isterse insan yaratır ama şimdilik o vakiti iç hesaplaşmaya ayırmak istedim.)

Saygılarımla,

Ret kit...

Egeliboss
24-11-2010, 01:11
Hayirlisi olsun kardesim..Umarim cok yüksek puanla istedigin Memurlugu kazanirsin...senin sevincin bizim Mutlulugumuzdur...Her sey gönlünce olsun....

SüKuT-u LeyL
24-11-2010, 11:18
Güle güle Allah gönlünde olanı hakkında hayırlı eylesin Hakkında hayırlı olana gönlünü razı eylesin kardeş:)

LagenBack
24-11-2010, 12:52
Başarılar arkadaşım

burcu
24-11-2010, 19:13
KPSS stresi dedinde beni 1yıl öncesine götürdün.Bende hazırlandım alan bilgisinden 80 civari aldım fakat uzmanlık istediğim için kaldım maalesef ,şimdi pişmamıyım; evet .Düz memurlukta olsa girsem sanırım daha iyi olurdu.Özel sektör maaş ve prestıj olarak çok iyi fakat çalışma şartları adamı iliğine kadar sömürüyor.Hayırlı bir vesileyle gidiyorsun,umarım iyi bir sonuçla karşımıza gelirsin ,bizde seni memur oladuğun için kutlarız

SiLent
02-12-2010, 00:51
Hakkinda hayrLisi oLsun Red :) in$ALLAH istedigin oLur