PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 18 yaşındaki kız 13 yaşındaki 'erkeği' kaçırdı :D

HearTLesS
11-11-2010, 14:52
18 yaşındaki kız 13 yaşındaki 'erkeği' kaçırdı

E.K. "Kendi isteğimle M.T. ile birlikte oldum” dedi

10 Kasım 2010 Çarşamba, 10:05:55
http://im.haberturk.com/2010/11/10/570180_detay.jpg?1289476011

Bahadır ÖKTEM / AHT

Trabzon Değirmendere’de yaşayan lise son sınıf öğrencisi E.K. (18) adlı kız, 3 gün önce kayboldu. Aynı gün komşusunun ilköğretim okulu 7. sınıf öğrencisi oğlu M.T. (13) de kayıplara karıştı. Bunun üzerine her iki aile de polise giderek kayıp başvurusunda bulundu.

‘O, BENİ KANDIRDI’
Polis kayıp iki öğrenciyi aramaya başlarken; olaydan bir gün sonra E.K. evine döndü. Geceyi M.T. ile birlikte geçiren E.K.’nin ailesi, 13 yaşındaki öğrencinin kızlarını zorla kaçırdığını iddia ederek şikâyetçi oldu. M.T.’nin ailesi de genç kızın çocuklarını kandırarak kaçırdığını belirterek E.K. ve ailesinden şikâyetçi oldu. E.K., M.T. ile birlikte kaçtıklarını ve terk edilmiş bir evde geceyi geçirdiklerini belirterek, “Kendi rızamla kaçtım. Kendi isteğimle de M.T. ile birlikte oldum” dedi. M.T.’nin ise “Kimseyi kaçırmadım. O beni kandırdı. Boş bir eve götürdü ve televizyonda izlediğim filmlerdeki gibi birlikte olduk” dediği öğrenildi.

AİLELER ŞİKAYETÇİ OLMADI KIZ SERBEST KALDI
Hakkında “reşit olmayan kişiyle cinsel ilişkide bulunmak” suçundan işlem yapılan E.K. ailelerin şikayetçi olmaması üzerine savcılık talimatıyla Emniyet’ten serbest bırakıldı. M.T.’nin babası Bahri T. “Ne yapacağımızı şaşırdık. Çocuklar bir cahillik yapmış. Birlikte olmuşlar, kızın ailesinin durumuna da üzülüyoruz. Onlar da kızları için endişeleniyor. İşi uzatmanın bir âlemi yok. Mecburen anlaşacağız. Belki önce bir yüzük takar, sonra da 1-2 yıl sonra evlendiririz” diye konuştu.

SiLent
11-11-2010, 14:57
ReziLLik diz boyu

☻βoĎyGua®Ď
11-11-2010, 14:59
rezıllk olsa ne olcak ıspanyada 10 yasındakı kız dogum yapıyo annesı kızım kucuk degıl normal bısey dıyo dunyadakı en kucuk anne 5 yasında bır hıntlı kocası kocaman adam rezıllk olsa ne olcak herkes bıldıgını okuyo

SiLent
11-11-2010, 15:02
Orasi ispanya bu oLay Trabzon'da oLmu$ diger üLkeLerde oLanLara bakma onLarda ne ahLak ne namus duygusu var Türkiye'de böyLe $eyLer oLuyosa vay haLimize

☻βoĎyGua®Ď
11-11-2010, 15:10
Ya turkıye cokmu farklı allah askına baba benı okula gonder kampanyası yapıldı ne ıcın cocuklar kuıcuk yasta ya evlendırılıyo ya calısıtırılıyo.haberlerı takıp etmıyosun herhalde kımse artık 18 yasını beklemıyo hersey ıcın devır bu batılılasmadımı turkıye hemde en asırısından kızların erkeklerle cıkma yası 12 ye dustu bunun ne demek oldugunu bılıyormusun 18 yasını gormuyo kızlar ha hepsı oylemı degıl ama genelde bı cogu bu sekılde dar pencereden bakma olaylara genıslet hayalını zorla hayalının alamıca seyler yasanıyor turkıyedede emın ol.

HearTLesS
11-11-2010, 15:19
Ya turkıye cokmu farklı allah askına baba benı okula gonder kampanyası yapıldı ne ıcın cocuklar kuıcuk yasta ya evlendırılıyo ya calısıtırılıyo.haberlerı takıp etmıyosun herhalde kımse artık 18 yasını beklemıyo hersey ıcın devır bu batılılasmadımı turkıye hemde en asırısından kızların erkeklerle cıkma yası 12 ye dustu bunun ne demek oldugunu bılıyormusun 18 yasını gormuyo kızlar ha hepsı oylemı degıl ama genelde bı cogu bu sekılde dar pencereden bakma olaylara genıslet hayalını zorla hayalının alamıca seyler yasanıyor turkıyedede emın ol.
sadece onla sırlı değil her konu birbirinden beter. ismini telaffuz ettiğin bazı derneklerin sahibi ya add yada çydd dernegiyle bağlantılı. türkan saylanın burs verdiği öğrencilerin bi çoğu asker polis lojmanları karşısına yerleştirilen kişisel bakım ihtiyaçları dernek tarafından karşılanan, askeri ve polis öğrencilerinin fuhuşla dinsiz imansızlıkla aklını çelmeye çalışan eskort kız haline geldiklerini de gördük iyi ki okula gidiyorlar.:cixx ha eğitim karşıtı değilim sadece ülkenin durumu hakkında kısa bi dipnot düşmek istedim.:par

SiLent
11-11-2010, 15:19
BiLiyorum Türkiyede yeti$en Türk gencLerinin Avrupa'da yeti$en Türk gencLerinden 10 kat daha beter bi durumda oLdukLarini'da biLiyorum ama bu haLe getiren kimLer ?
Kücük ya$ta kizLar okucakLari zaman akiLLari fikirLeri fingirdemekte !
Baba ekmek parasi diye didinip durur sabah cikar akSam geLir Anne Gün 5 Cayi derken ordan oraya
mahaLLeLinin dedikodusunn peSnde cocugun'dan haberi yok bi cogu böLe deiL mi ?
Az'da oLsa cocukLarina önem verseLer iLgiLenseLer bugün bu haLde oLmazdi Türk gencLeri
Her$ey normaLLe$mi$ bigün onunLa yarin onun arkada$iyLa haya duygusu kaLmami$ CocukLarimz'da YoLdan gecen her 3 erkekten birine a$ik oLurLar bacak kadar boyLariyLa bunLari hersene Türkiyeye geLdigim'de gözLerimLe görüyorum
Yapmamiz gereken sen böyLesn diye onLari di$Lamak deiL degiSmeLerine yardimci oLmaktir

☻βoĎyGua®Ď
11-11-2010, 15:26
sadece onla sırlı değil her konu birbirinden beter. ismini telaffuz ettiğin bazı derneklerin sahibi ya add yada çydd dernegiyle bağlantılı. türkan saylanın burs verdiği öğrencilerin bi çoğu asker polis lojmanları karşısına yerleştirilen kişisel bakım ihtiyaçları dernek tarafından karşılanan, askeri ve polis öğrencilerinin fuhuşla dinsiz imansızlıkla aklını çelmeye çalışan eskort kız haline geldiklerini de gördük iyi ki okula gidiyorlar.:cixx ha eğitim karşıtı değilim sadece ülkenin durumu hakkında kısa bi dipnot düşmek istedim.:par

evt bunlar kaf dagının gorunen yuzlerı bıde dıger yuzu var daha korkunc hepsını gordum o yuzden kestırıp atıyo ve acımasız elstırıyorum.Bılgılerı tazeledıgın ıcın tsk ederım

BiLiyorum Türkiyede yeti$en Türk gencLerinin Avrupa'da yeti$en Türk gencLerinden 10 kat daha beter bi durumda oLdukLarini'da biLiyorum ama bu haLe getiren kimLer ?
Kücük ya$ta kizLar okucakLari zaman akiLLari fikirLeri fingirdemekte !
Baba ekmek parasi diye didinip durur sabah cikar akSam geLir Anne Gün 5 Cayi derken ordan oraya
mahaLLeLinin dedikodusunn peSnde cocugun'dan haberi yok bi cogu böLe deiL mi ?
Az'da oLsa cocukLarina önem verseLer iLgiLenseLer bugün bu haLde oLmazdi Türk gencLeri
Her$ey normaLLe$mi$ bigün onunLa yarin onun arkada$iyLa haya duygusu kaLmami$ CocukLarimz'da YoLdan gecen her 3 erkekten birine a$ik oLurLar bacak kadar boyLariyLa bunLari hersene Türkiyeye geLdigim'de gözLerimLe görüyorum
Yapmamiz gereken sen böyLesn diye onLari di$Lamak deiL degiSmeLerine yardimci oLmaktir

dıslamak degıl ama onlar kendılerıne yapıyo bacak kadar dıyosun ozentı bu aılelerın faktoru kızını oglunu cekıp sonuclarını anlatmıyo kımse anlatanlarda belırlı bı sekılde uzak duruyo sonrası lıse veya unıde patlak verıyo bırden asıyo bırden genıslıyo cevre cevre ıcın bıle herseyı yasıyolar.Dürüst olan ınsanı hıc kımse dıslamaz.

LagenBack
11-11-2010, 15:48
denilecek bir sey kalmamıskı

11-11-2010, 17:32
fay anasını aga. şu dünyaya bak be nerelere geldik:can

SiLent
11-11-2010, 18:16
Sübyanci

burcu
11-11-2010, 22:46
Türkan Saylan a ağır ''bence haksız'' bir eleştiri olmuş.Bursu belirli bir kesime vermiş olabilir çeşitli cemaatlar varki onlarda sadece belli bir kesime veriyor.Herkes kendi beslendiği ırmağı çoğaltmaya çalışıor yanlış olsada her iki taraf içinde geçerli bir durum bu.

SiLent
11-11-2010, 23:43
Türkan Saylan a ağır ''bence haksız'' bir eleştiri olmuş.Bursu belirli bir kesime vermiş olabilir çeşitli cemaatlar varki onlarda sadece belli bir kesime veriyor.Herkes kendi beslendiği ırmağı çoğaltmaya çalışıor yanlış olsada her iki taraf içinde geçerli bir durum bu.

Misyoner türkan sayLan'La Cemaati birbiriyLe kar$iLa$tirmak ne kadar dogru ?
Ne kadar basit deiL mi 'beLirLi bi kesime burs vermi$ oLabiLir' :)! BinLerce Anayi gözü ya$Li birakan Mehmedimize siLah uzatan
teröristLer yeti$tirmi$ birini Savunma ALLAH rizasi icin! Hayati boyunca MüsLümanLarLa ugra$ti
CocukLarin Kuran ögrenmesi yerine baLe yapmasi gerektigini söyLeyen bu kadini kimse korumasin! Senin görü$ündür EyvALLAH! Ama o kadini burda savunma
Lütfen.

Egeliboss
12-11-2010, 00:58
Türkan saylani tanimayanlar burdan tanisin....
YouTube - Kamuflaj&Nicoa Misyoner İllet (Türkan Saylan Diss) (http://www.youtube.com/watch?v=wwB2PdOVL2A)

burcu
12-11-2010, 22:13
Türkan Saylan ı okuduğum kadarıyla tanıorum.Herkes herkes hakkında herşeyi söyleyebilir.Bugün Atatürk GİBİ BİR DEHA yı bile hie sayan yazılar diologlar ve belgeler bulunup üretilebiliyor ki karşılaştıarılamayacak kadar sıradan Türkan Saylan için de türlü türlü şeyler yazılıp söyelenebilir.Ben şunu hayatımda hep şu lafın arkasında durmusumdur: haksılzık karşısında SUSAN dilsiz şeytendır.Hiçbir şeyi empoze edemem herkes okur aratırır ve anladığını inanır.Bur vermem konusuna gelince evet herkes istediğine urs verebilir.PKK li militan toplamak için Amerika yandanş bulmak için bazı kişilerde cemaat oluşturmak için burs verebilir burs vermenın bir şartı ve illaki yüksek bir amacı olacak diye birşey yok.Türkan Saylan benim için bu ülkede özellikle dr.luk sıfatından dolayı saygı duydugum ve deger verdiğimbir kişiliktir.