PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumlardaki Konu basliklarindan secmeler..

Egeliboss
10-11-2010, 15:51
Windowsu kesfettim Gibisinden konu basliklari okuyorum,yadaBu firsat kacmaz gellllll vatandas gelllllll;Her derde deva bu programmmm (Kanser haric)yada konusan PC hatta piskologunuz bile olur..
Simdi biri yorum yapmis..
Yaw gardasim yemek yapmasinida biliyomu..

Bir baslik dahaSINIRSIZ süresiz ve sinirsiz kullanin..Windows un nimetlerinden sizde faydalanin,yanina 1 domato 4 zeytin birde limon alin..
CD nizi yakmak istiyorsaniz cakmak kullanmayin,nero romayida yakmis CD nizimi yakamiyacak..
Okumaya devam edelim..Misal ,,Sümbülün Son albümden 7 parca,digerleri yedek parca..Tam yuh be diyecekken gözüme baska bir baslik takiliyor...

Welle bence en iyi Program budir,hatta ninemin basur hastaliginada eyi gelmisti,Simdi köydeki muhtar dahil heppimiz kullaniriz.

Birisi sormus
Yaw benim bu PC kapanmiyor naapam,,,digeri cevaplamis ,,,fisini cek..Ey allahim sen bana akil ver.....

Windosun tüm sürümleri..yorum aynen söyle...´´ya abi benim aradigim sürüm yok bunda´´Cevap´´ha senin aradigini libyaya sürdük ..

Yardimmmmm!!!! buyur kardesim neyin var??
Elinin körü var, evlencemde baslik peresini bill gates ödermi diye soruyom nan..

Bir misal daha..PC nizin emniyetini düsünüyorsanizzzz,önce nete gireceginiz saati eyi secin,Yenge görmesin!!!!..

Bir baslik daha okuyalimmi...Kaynananiza büyü programi NETTE iLK..:ab
Soru >> PC me virusmu ne iste ondan girmis naapayim?Cevap>>Eczaneden antibiyotik al..
Soru>>MSN imin sifresi calinmis!!!Cevap>>insan haklari mahkemesine basvur.....
Ve su an aklima gelmeyen daha bir sürü baslik...biraz takilayim dedim..Saygilar...

SiLent
10-11-2010, 16:30
iyi etmi$sin :D Daha bunLar ne ki ??? Daha beterLeri var emin oL