PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gazete anketi!!!

babex13
07-09-2010, 18:48
ARKADAŞLAR ANKET YAPMAYI ÇOK SEVİYORUM VE İŞTE ÖNEMLİ Bİ ANKET DAHA.!!!:heyo:heyo:heyo

Egeliboss
11-09-2010, 02:48
Ben Hicbiri diyorum arkadasim...IPhoneden Haberleri takip ediyorum....Kisa ve Öz ......Türkiyedeki Gazeteler Politikayla dolu hic sevmem benim icin en Güzel Ekonomi Dergisi veya Tubitak veya Sizinti gibi Bilimle ilgili dergiler....Paylasim icin Sagol...

babex13
14-09-2010, 13:07
Bişey değil bu arada çok mantikli bir açiklama senin gibi daha farkli haber takip eden kişiler olsa ne güzel

SiLent
06-10-2010, 19:53
Bi Cogunu Takip Ediyorum Hicbirini Begenmiyorum,
Hepsi Taraf Ya Sagci Ya SoLcu Düzgün HaberciLik YaptikLarina inanmiyorum

masaallah
02-11-2010, 01:20
öncelikle tsk yapmis oldugun anket aslinda milletin teknologi karsisinda aslini kaybettigini yani kendisininde sanal oldugunu ortaya cikartiyor . normalde gazete ve mecmua okumak insana kendine zaman ayirma özelligi , ailesine okuma aliskanligi ve en önemlisi ailecek okunabilecek 7 den70 se herkesin okuyacagi gazete insani sanalliktan kurtarip gercek yasami gösterir .benim okudugum gazete zaman

Cüneyt
06-11-2010, 18:00
masaallahYorumun gercekden guzeldı:alkis
Bende gazete takibini genelde telefonumdan veya netden yaparım ama genelleme olarak gorsel habere yonelırım ve mumkun oldugunca karsılastırma yaparım cunku gunumuz sıyasetı medyada donuyor.ınsanları cok kolay tesvık ve galeyane getırebılıyor medya :)Okan bayülgen in de tabiri ile MEDYA CANAVARI :Pp

N-Türk
06-11-2010, 19:33
Gazete olarak bunlardan hiçbiri. Okuduğum tek gazete sözcü :) .. Herzaman düşüncelerime tercuman olan bir gazete.

hdem
23-11-2010, 22:25
haberturk gücü özlüğündeymiş ondan :D:D