PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sevdiğin kıza sevdiğini nasıl soylersiniz yada neler yaparsınız

sinankonyar
17-07-2010, 12:49
bir kıza onu sevdiğinizi nasıl söylersiniz neler yaparsınız ?????????:nes:nes:nes

SiLent
18-07-2010, 20:59
Seni Seviyorum Kiz GeL ßana Evinin Hanimi CocukLarinin Anasi oL derim :D

Egeliboss
01-11-2010, 00:31
Seni Seviyorum Kiz GeL ßana Evinin Hanimi CocukLarinin Anasi oL derim :D

Cok güzeldi cok hosuma gitti..:ab:ab:ab Bu devrin Kizlarina kolaymi böyle söylemek...
yavas yavas önce numaradan seni seni de bir kac kere arka arkaya filimlerdeki gibi yani...Ondan sonra patlat bombayi...Seni seviyorum..bu kadar basit..

burcu
01-11-2010, 10:01
Her kızın başka başka huyu oluyor genelde biraz kıvrandırmadan söylenen seni seviyorumlar ters tepebiliyor,kıymet görmüyor.Ama söz konusu bensem (ya da benim gibi düşünen insannlar)en nefret ettiğim şey bu ayak oyunlarıdır.Bir andan soğuyorum ayak oyunlarından dolayı.Adam ilk önce sevgisinden emin olacak benim rengime göre renk değiştirmeyecek ki sevgisine güveneyim saygı duyayayım. Çıkacak karşıma'' sen beni sevsende sevmesende ,beni ilerde sevecek olsanda sevemeyecek olsanda BEN SENİ SEVİYOUM.Ben sevgimi aldım sana emanet ettim, ister başüstünde taşı ister yere at benden çıktı DİYEBİLECEK.Selda Bağcan ın çok güzel bir şarkısıs var ''seni seviyorsam sana ne diye'' Bence 12 den vuracak ilan ı aşk budur.Tabi böyle bir ilan ı aşk içinde yürek ve yürekte gerçek aşk olmak zorunda...EE birde karşındaki adam olacak tabii bu ilan ı aşktan anlayacak.

Egeliboss
01-11-2010, 10:22
Her kızın başka başka huyu oluyor genelde biraz kıvrandırmadan söylenen seni seviyorumlar ters tepebiliyor,kıymet görmüyor.Ama söz konusu bensem (ya da benim gibi düşünen insannlar)en nefret ettiğim şey bu ayak oyunlarıdır.Bir andan soğuyorum ayak oyunlarından dolayı.Adam ilk önce sevgisinden emin olacak benim rengime göre renk değiştirmeyecek ki sevgisine güveneyim saygı duyayayım. Çıkacak karşıma'' sen beni sevsende sevmesende ,beni ilerde sevecek olsanda sevemeyecek olsanda BEN SENİ SEVİYOUM.Ben sevgimi aldım sana emanet ettim, ister başüstünde taşı ister yere at benden çıktı DİYEBİLECEK.Selda Bağcan ın çok güzel bir şarkısıs var ''seni seviyorsam sana ne diye'' Bence 12 den vuracak ilan ı aşk budur.Tabi böyle bir ilan ı aşk içinde yürek ve yürekte gerçek aşk olmak zorunda...EE birde karşındaki adam olacak tabii bu ilan ı aşktan anlayacak.

Evet bu Konuda verilebilecek her zaman oldugu gibi en güzel cevap burcudan geldi..Sümeyyeyle ben isin girgirindayiz...Bende burcuya katiliyorum harbi Delikanli olman lazim gercekten icten seviyorsan hic bir sey sana engel olmamali...

SiLent
09-11-2010, 23:06
Ben Ciddiyim :D Bu devirde benim dedigim gibisi makuL :Pp

Egeliboss
09-11-2010, 23:12
Yani Sümeyye birisi kalksada sana böyle dese Tekme Tokat girersin....Tabi senin kareteci oldugunu biliyorsa söyleyemez o ayri konu...

LagenBack
09-11-2010, 23:24
Yani Sümeyye birisi kalksada sana böyle dese Tekme Tokat girersin....Tabi senin kareteci oldugunu biliyorsa söyleyemez o ayri konu...

Yapar mı yapar :)

abartmaya ne gerek varki Gidersin soylersın başka yapabılecegın varmıki?

sümeyye gibi söylersekte

elini sıcak sudan soguk suya vurdurmuyacam kuş sütüyle besliyecem seni :D

Egeliboss
10-11-2010, 14:13
Bütün Kizlar Sümeyye gibi Mert degilki...Mert bir sekilde onun dedigini söyleyesin...Ne tepkisi alacagini bilemezsin...Feministlik hat boyutta....