PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rap'ciLer mi ? RockcuLar mı ?

WaLLachia~
24-08-2009, 03:40
Sizce hangisi ? (:

24-08-2009, 19:40
Anket açmayı unutmu$sun $imdi RapLe Rock ı kar$ıLa$tırmak yanLı$ çünkü 2 si ßirLe$tiğinde aLternatif müzik oLarak çok güzeL oLuo ßu Soruo 2 side die cvp veriorum ve Pop küLtürüne kesinLikLe kar$ıyım :)

WaLLachia~
24-08-2009, 21:39
Hmm ewet unutmusum.. :par anLadim , Zewk diyorum (:

24-08-2009, 23:08
Evet Sadece Zevk :D

burcu
24-08-2009, 23:47
sanırım rep ve hıphop u karşılaştırmak daha ayırt edıcı olurdu.ya da bana öyle geliyor:) fakat rock ve rep karşılaştırmam gerekirse sanırım rock müziği daha çok dinliyorum.ben repçilerden sadece sagopa kajmeri beğeniyorum onuda rep müzikten hoşlanmaktan ziyade güzel ve kaliteli iş yaptgı için tutuyorum adam gerçekten güzel,anlamlı yazıyor rep müziğin ruhuna çok uygun biri

WaLLachia~
24-08-2009, 23:49
saoL (:

24-08-2009, 23:53
sanırım rep ve hıphop u karşılaştırmak daha ayırt edıcı olurdu.ya da bana öyle geliyor:) fakat rock ve rep karşılaştırmam gerekirse sanırım rock müziği daha çok dinliyorum.ben repçilerden sadece sagopa kajmeri beğeniyorum onuda rep müzikten hoşlanmaktan ziyade güzel ve kaliteli iş yaptgı için tutuyorum adam gerçekten güzel,anlamlı yazıyor rep müziğin ruhuna çok uygun biri

Rap Le Hiphop Karı$tırmak Derken Hiphop küLtür dür Rap se ßi daLı ßreak dans ve Graffty gißi :D ßi kar$ıLa$tırma oLamaz yani :D

WaLLachia~
24-08-2009, 23:55
Wouw (: Teşkür (:

burcu
25-08-2009, 00:11
o kadar içinde olamdığım için o kültür bu bir dalı çok ayırtımını yapamayabilirm belki ayırtım doğru kelimelerle yapılmamış olabilrim.fakat yapılan müzik iki farklı tarzda ilerliyor sanki şöyleki hıp hop daha melonkolık tarzda sözleri olan ve sadcec dert yanan bir tavrı var. oysa rep daha kızgın daha duyarlı daha tepkili herseye muhalafet bir tarzı var.hiphop belki sadece müziğin dışında belirli bir kültürleşmeninde karşılığı oalbilir.eğer öyleyse ki bende rep ozamn hıp hoptan başka bir dal .ben sadce dinleyici olarak kendimde rap müzik yada rep müzik gibi bir yaırtım yapıyorum ha bu bağlar mı benden başkasını bağlamaz:)

25-08-2009, 00:17
o kadar içinde olamdığım için o kültür bu bir dalı çok ayırtımını yapamayabilirm belki ayırtım doğru kelimelerle yapılmamış olabilrim.fakat yapılan müzik iki farklı tarzda ilerliyor sanki şöyleki hıp hop daha melonkolık tarzda sözleri olan ve sadcec dert yanan bir tavrı var. oysa rep daha kızgın daha duyarlı daha tepkili herseye muhalafet bir tarzı var.hiphop belki sadece müziğin dışında belirli bir kültürleşmeninde karşılığı oalbilir.eğer öyleyse ki bende rep ozamn hıp hoptan başka bir dal .ben sadce dinleyici olarak kendimde rap müzik yada rep müzik gibi bir yaırtım yapıyorum ha bu bağlar mı benden başkasını bağlamaz:)

meLankoLik ßi Tarzdır PesimistLik yani KaramsarLık tır ßuda Rap tir Senin demek istediğini anLadım ama HipHop küLtürdür ßunu ßeLirtmek istedim sadece HardCore Rap Ragga Vs. Vs. neyse ßunLarı Tartı$maya ßa$Larsak ßaya uzun sürer Kısa keseLim Peace Arkada$ım :+

burcu
25-08-2009, 00:29
zaten tarışacak kadar bu konu hakkında bilgim yok:) o yüzden sadcece beni bağlar yazdım kimseyi bağlamaz.sadce dinleyici olarak bana farklı gelen iki tazr var.ben bu farkı rep ve hiphop diye ayırt edıyordum.işin literatüründen bu ayırtım yanlış olablir.onuda öğreniriz:)

25-08-2009, 01:10
Eyw. :byee

Cüneyt
30-08-2009, 21:49
Muzık Kulturum Farklıdır Kesınlıkle Rock :ok
Lutfen Oylarınızı Kullanın :byee

catlaq_
01-06-2011, 00:05
Rockçılar........:)=