PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En Alçak gönüllü kız

Gaia
28-07-2009, 02:13
Hayatımda gördüğüm en Alçak gönüllü kız neden evde kalmış anlayamadım bakalım siz anlayabilecekmisiniz.:)

Arkadaşlar yardımcı olunda bir kısmet bulalım şu kıza bir el atıverin sevaptır:ab

Bir yarim olsun esmer, yakışıklı,
Çok şey istemem, boyu 1.80 olsun.
Fazla zengin olmasın umrumda değil,
Yeter ki 50-60 milyarı olsun.

Mesleğe etikete hiç önem vermem,
İster mühendis, ister doktor olsun.
Düğünümde fazla görkem istemem,
Yeter ki nikahımız Hilton da olsun.

Balayımız küçücük bir tatil,
Paris te, Roma da, New-York ta olsun.
Yüzgörümlüğü önemli değil,
Ne çıkar, birkaç taşlı pırlanta olsun.

İstedim ki olmuşken gönlümce olsun.
Nerede olursa olsun otururum ben,
Minicik, 3 katlı bir köşküm olsun.

Evimde erkeğimin sözü geçmeli,
Yeter ki benem de müsaadem olsun.

Ev işlerimi kendim yaparım,
Bana yardım edecek birkaç hizmetçim olsun.

Yemek hazırlamak ayrı bir zevktir,
Pişirecek Bolulu bir aşçım olsun.
Midem büyük değildir, kuru ekmek yerim,
Yeter ki katığım siyah havyar olsun.

Seyahat etmek en büyük zevkim,
Yeter ki arabam Mercedes olsun.

Yaz tatilim sakin geçmeli,
Bunun için Side de bir yalım olsun.
Soğuk karlı kış günlerinde,
Uğrak yerimiz Uludağ olsun.

Yılbaşı gecesi tek eğlencemiz,
Maksim de İborotti konseri olsun.

Doğum günümü hatırlasın yeter,
Yeter ki hediyesi bir yakut olsun.

Yıldönümümüzü birlikte kutlayalım,
Bana hediyesi bir villa olsun.

Kocayalım onunla aynı yastıkta,
Yeter ki yastığımız atlastan olsun.

Çocuklarımı kendim büyütürüm,
Bakacak İtalyan bir dadımız olsun.

Bundan ibaret bütün isteğim.
Nice kısmetlerim çıktı da teptim.
Benim gibi bir alçakgönüllüyü alacak olan,
Sadece birazcık sabırlı olsun....

SüKuT-u LeyL
28-07-2009, 21:08
Ya O krıterlere uyan bi damat adayı yoktur Tahminim çok şey istiyo ondan evde kalmıştır:copix
Aslında geçen her sene krıteri biraz düşürmesi lazım:D

esin
28-07-2009, 22:59
istenecek başka birşey kalmamıştır heralde
güya birşey istemiyor birde istese ne olucak acaba :DD

ByRoSa
29-07-2009, 00:12
Tabiii canım hiç bir istemiyor abla buna göre damat bulunmaz yaww :kop

Gaia
29-07-2009, 00:56
cok abartiyorsunuz cocuklar bence:), ne istemis kizcagiz ya hic bisi istemiyo iste

29-07-2009, 10:47
Yuh hiç ßi$ey istemio mu :dislek daha neLer :D

ByRoSa
29-07-2009, 14:45
Ablacım Bir Şey İstemiyor Gibi Duruyo Ama Buda Diyoki Gel Benı Kraliçeler Gibi Yaşat Bumu Bişey İstememek :D En İyisi Evinde Yemeğini Yiyormusun Yiyosun Ekmeğini Alıyormusun Alıyorsun Huzurun Varmı Var Senden İyisi Yok :byee

hazall
29-07-2009, 17:36
ne alcakgonulluluk ne alcakgonulluluk bunu alan erkege helal olsn walla:D

Cüneyt
29-07-2009, 20:00
İsteyenın 1 Yuzu Vermeyenın 2 Yuzu Kara Kızı Istemeye Geldıklerınden Isteklerı Bu :kop

Gaia
30-07-2009, 01:08
eeee artik devir degisti bunlari saglayamayan erkekler evde kaliyor, malum boyle erkegide bulamayan kizcazlarda kaliyor tabi, durum esitlenmis oluyor:)

30-07-2009, 05:19
Desene ßana evLenmek haram oLdu Erhan evde kaLdık oLm :dislek

Balalayka
09-09-2009, 05:50
Aslında bu şiir genel bayan profilinin biraz abartılı anlatımı değilmi ? Bayanların büyük çoğunluğu bu kadar bariz olmasada, böyle tavır-hal içerisindeler , ama bir türlü kabul etmezler, çünki kendileride farkında değiller ruh hallerinin: )) ve biz erkekler bunları söyleyincede bayanların olumsuz eleştirilerine maruz kalırız.: )) Şahsi fikrimdir bunlar kati doğrular olduğunu iddia etmiyorum...Saldırıya uğrarsam hemcinslerimden yardım bekliyorum : ))

Gaia
10-09-2009, 01:34
Aslında bu şiir genel bayan profilinin biraz abartılı anlatımı değilmi ? Bayanların büyük çoğunluğu bu kadar bariz olmasada, böyle tavır-hal içerisindeler , ama bir türlü kabul etmezler, çünki kendileride farkında değiller ruh hallerinin: )) ve biz erkekler bunları söyleyincede bayanların olumsuz eleştirilerine maruz kalırız.: )) Şahsi fikrimdir bunlar kati doğrular olduğunu iddia etmiyorum...Saldırıya uğrarsam hemcinslerimden yardım bekliyorum : ))

umdugun gibi saldirmadan, onyargili yaklasmadan ve her bayani ayni kefeye katmaman gerektigini hatirlatacagim sana yalnizca:)

Balalayka
10-09-2009, 04:39
umdugun gibi saldirmadan, onyargili yaklasmadan ve her bayani ayni kefeye katmaman gerektigini hatirlatacagim sana yalnizca:)

Kesinlikle haklısın, her bayan olarak genelleme yapmamak lazım. Ama hatırlatmana gerek yok çünki bende aynı şeyi söylüyordum. "Bayanların büyük çoğunluğu ...." :) Kaçırdın orayı galiba :)

Gaia
10-09-2009, 12:37
haklisin o kismi kacirmisim, genel olarak yazdigini algilayarak onyargili durumuna dusen ben oldum bu arada,ama sadece yanilgidan kaynaklanan bir durumdu:):)geri aldim hatirlatma kismini:)

SiLent
15-09-2009, 15:20
Kimin kiziymi$ bu Padi$ahin mi::sig

Mavi_boncuk
30-09-2009, 00:25
masallah:) bide istese neler isticem Allah bilir:D

Egeliboss
23-05-2010, 04:44
Yok be o kadarda abartmayin..istiyecek tabi Kizlarimizin hakki istemek...ev ister,araba ister,tatil ister bunlar olagan seyler..biraz siirdeki abartmis ama en azindan gercekci evlenmeden istiyor...