PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lamba Işığında Yalnızlık

Mic Jack
10-07-2009, 01:41
İlk defa bu odada bu kadar üşüyorum…
Hayatın durduğu ya da yeni başladığı vakitler.
Uyumuyorum, son üç gündür beni otobüste, okulda yakalayan anlık dalmalar harici hiç uyumadım…
Gözlerimi kapatmaktan korkuyorum, yalnızlıktan… Kâbuslardan…
Hala hangi hayatın gerçek olduğunu anlayamadım. Rüyalarım mı yoksa güneşi gördüğüm zamanlar mı? Peki ya güneşi rüyalarımda görüyorsam da rüyalarım aslında hayatsa?..
Neyse… Hiç halim yok bir cevapsız sorular oyununa…

İlk defa bu odada bu kadar yalnızım…
Lambanın sesi beynimde yankılanıyor. Dudağımda olan bir yarayı keşfediyorum. Acaba ne zaman oldu? İltihap kapmış ama ne yapmam gerektiğini bilmediğimden kendi haline bırakıyorum…
Telefondan saate bakıyorum; 05.31. Bir anda içimdeki deniz köpürüyor: “Hiç çalmadıktan sonra ne anlamın var senin?” diyorum ve küfrediyorum… “Kolumda da saat var benim!” Telefonu elimin ucuyla yataktan aşağı itiyorum… Ben lambanın sesine geri dönüyorum. Dikkatli dinleyince dalgalanmaya başlıyor… Kafamı kaldırıyorum. Çok parlak, ince, uzun… Tam önümden bir sinek geçiyor. Uçmak… Acaba nasıldır? Tamamen özgür mü olursun yoksa yine de korkar mısın yükseğe çıkmaktan?
Neyse… Hiç halim yok zaten hayali bir kanatlanmaya…

Saat 05.38! Zaman geçmiyor beklediğim için. Yalnız uyumak istemiyorum bu yüzden gelmesi gerekeni bekliyorum… Ama gelmiyor… Gelmiyor…

Uyumak yok… Kâbus yok…

Beyaz sayfalar niye kararıyor? Beni içlerine çağırıyorlar; yanlarına… Ama orası buradan çok uzak. Gelemem, saat geç oldu…

Ben kapının çalmasını bekliyorum!..
Acaba şu anda ne yapıyordur? O ya da bir başkası, fark etmez… Bilmek istiyorum…

O gelmeden kapamayacağım gözlerimi…
Hele de korku sarmışken dört bir yanımı…

Derya Sözügüzel :)

Cüneyt
10-07-2009, 02:50
Bu Sanamı Ait Yoksa Derya Sözügüzel' e Mi?

Mic Jack
10-07-2009, 02:54
O İsme Ait :)

Cüneyt
10-07-2009, 14:35
Hmm Ozaman konuyu Taşıyorum Yanlış Bölümde:ok