PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SeVMeK En GüZeL Armagandir

Gaia
01-05-2009, 12:35
Hayatimin Armagani diyordu güzel kadin..o iri yesil gözleri ile bana bakarak.

Hos orta yasin üstünde bakimli kisa modern sari saçlari ile gözlerinde sakladigi bir hüzün vardi..sevdim dedi ..Çok sevdim içim titrerdi gözlerine bakarken aslinda istemedim böyle sevmeyi.oldu bir kere belkide hayatimin bana armagani idi bu sevgi..bütün imkansizliklarda hatta yanlis bir zamanda dogru insan biliyorum dedi. ama olmayacakti…bu iliski sürmez biterdi.olsun dedi

-Bana onunla geçen günlerim yeter.ben onu yarinsiz delicesine sevdim..oysa neler vardi benden ona giden.
Ve onda kalan gözyaslarim,arzularim,kokum ve sicakligim

Neden diyordu NEDENNN.olmuyor neden sürmüyordu.aslinda sebebini biliyor ama bilmek istemiyordu yada anlamamazliktan geliyordu..

Deger verdigim sevgi için elimden geleni yaptim ama anlasilmadim.içim rahat ben ne verdimse o farkli algiladi yanlis degerlendirdi.hatta yaptiklarimi gereksiz bulup onda sadece bir tebessüm oldum .Ama olsun üzülmüyorum o ögle davranarak sanki onu daha mi az sevecegim..asla …

INSANLAR BÜYÜDÜKCE HAYELLERI KÜÇÜLÜRMÜS. Ama ben o insanlardan olamadim iste.Hep hayelelerim büyüktü.küçük olan bendim..

Bana bakti ve o iri yesil gözlerinden yaslar süzülüyordu..üzülmüyor demesine ragmen

Aslinda aci çekiyordu bunu ona söyledigimde ise yaslar yanaklarinda sicim gibi olmustu. Daha fazla üstüne gidemedim ellerini tuttum.

- Ne olur üzülme,sen aski kendi degerlerinde yasamis. bu ask için elinden geleni yapmissin.Hayatin bir boslugunu onunla doldurmus ve mutluda olmussun. Birak o kendine anlamsiz sebepler araya dursun .Onu hayatinin odak noktasi yapma.Ask karsiliksiz sevmek ve gerektigi zaman vazgeçmek degimli ? o halde niye bu aci hüzün, neden bu gözyasi .. Sevdin sevilmedinse üzülme sen yasadikca o senin içinde yasamayacak mi zaten ne olur yüregindeki sevgiye sahip çik kalbindeki sevgiyi kirletme onu koru hayattaki en zor seylerden birisi sevmek ama gerçekten sevmek. Sevmek en güzel armagandir.

UNUTMA !

Elbette geçecek bu günler.yüreginde hep kardelen çicegi açmayacak ,birgün bahar gelecek günes dogacak kalbinde bambaska bahar çicekleri açacak.

Hayatinizin bütün çicekleri zamaninda açsin.....

mc-sevdam
01-05-2009, 18:53
UNUTMA !

Elbette geçecek bu günler.
yüreginde hep kardelen çicegi açmayacak
birgün bahar gelecek günes dogacak
kalbinde bambaska bahar çicekleri açacak:sigara:sigara:kotusun:a lkis

SüpeRSiN aßLa ße ßeNiDe qecTıN HeLaL oLSuN SaNa vaLLa:kikir