PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sizin böyle arkadaşınız varmı?

sumeyra
05-04-2007, 01:23
ortaasya'da savaşın ok ve yayla yapıldığı dönmelerede Türk savaşcıları arkalarından gelebilecek bir saldırıyı önlemek için sırtlarını önceden bu amaçla hazırlanmış bir TAŞ'a dayarlardı.bu taş ''ARKA TAŞ'' veya azerbeycan telaffuzuyla ''ARKA DAŞ'' olarak adlandırılır.zaman içinde insanın arkasını yaslayabileceği ve olabilecek kötülüklerden koruacağı fikriyleözdeşleştirilmesi sonucu ''arkadaş'' kelimesi ''dost'' anlamında Türkçemizdeki yerini buldu.sırtınız ''arkataş'sız''kalmasın http://forum.alternatifim.com/Smileys/modern/s81.gif
sizinlerde warsa yazın bakam görelim arkadaşlıkları

çiLEK
08-04-2007, 00:29
Var çok şükür onlar benim hem arka taşım hem sığınağımlar ellerine sağlık

†αηqєLi¢α†
08-04-2007, 13:26
yohk bnm arkdşm fLn :D

CroSSBouRNe
08-04-2007, 15:29
benim hiç kimsem yokki arkkadaşım olsaaaa
zaten dünyadaki bütün insanların canı cehenneme hiç lazım değil

aleyna
18-04-2007, 19:24

öyle söyleme bizler varız..:ok bende bazı arkadaşlarım konusun da şanslıyım..:D

MaD_DeaR
19-04-2007, 09:31
aşkolsun bebişim ben ne güneduruyommmmmmmm
bak şimdi çok fena alındım ama demek senin hiç arkadaşın yok hı

Cüneyt
19-04-2007, 13:19

Yuhhhhh YAZIKLAR OLSUNNN:aklimda closed

Sende bunu dersen cevrendekılere degıl kendıne yazık edersın ben sana bısey dıyemıcem ne zman sıkıntın oldu ama kuruntun degıl sıkıntın olduda etrafından bırısı olmadın bee yuh sana sen bence kendını olç tart insanlara yapdıgın haksızlık degıl kendı kısılıgıne yapdıgın sorumsuzluktur bu:dusuk

LaL
30-04-2007, 13:50
var çok şükür ama bu insanın kendisinde bitiyor biraz da her zaman verdiğini alamasan da senin gibiler muhakkak vardır yapılan fedakarlıklara herkes de nankörce davranmaz..arkadaşlık önce fedakarlıktan karşılıklı özveriden geçr gerisi gelir zaten

sumeyra
03-05-2007, 00:11
ewet arkadaşlıksa arkadaşım war dostluksa dostum war hepsi war hepsininde degerini bilirim..
iYiki warsınız hayatımda ismi gecen kez için bu sözüm..

16-05-2007, 09:18
ALLAHIMA BİNLERCEŞÜKÜR OLSUN BİR SÜRÜ ARKADAŞLARIM VAR HİÇBİRİDE BENİ ARKAMDAN VURMADI DAHA Bİ TAESİ HARİÇ O DA CEZASINI BULDU:KOP

irem
24-05-2007, 15:39
bn gercek dostlalrımı bulduguma inanıyorum hep onları çıldırtmama ragmen ve devamlı sac saca baş başa kavga etmemize ragmen onları cok seviyorum onlarda beni seviyo cnm arkadaslarım bnm

isimsiz
04-10-2008, 13:38
bunu biliyordum ama bilmeyenler için iyi olmuştur. teşekkürler

LagenBack
05-10-2008, 03:29
bilmıyordum paylaşım için tşk

Allaha çok şukur iyi arkadaşlarımız var