PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Canım Eşim'e...

polis_83
20-09-2008, 00:53
merhaba..
çok uzun zaman oldu yüzünü görmeyeli,sesini duymayalı.. nedendir bilmem, canım sana bişeyler yazmak istedi..
sensiz günlerimin nasıl geçtiğini bilmeni istedim...
öncelikle şunu belirteyim; yokluğunun ilk 3 ayını hep gözyaşıyla hep isyanla geçirdim. seni hayallerimin başrol oyuncusu yapmışım,
sen gidince bomboş kaldım... ne çalışabildim nede sensizliğe alışabildim. hani her aşk şarkısı "alışamadım ayrılıklara.."
diye başlar ya, işte sende benim şarkılarımdaki alışkanlığım olmuştun..geceleri odama sığdıramaz olmuştum isyanlarımı..
işte böyle tam 3 ay geçti.. hani seninle gittiğimiz sahildeki martı cafe var ya, işte ara sıra oraya gidiyor tek başıma saatlerce
oturuyordum. denizi izliyordum.. sonra güneşin batışını... sanırım birazda seni özlüyordum....
hergün biraz daha iç çekiyordum bişeylere.. en çokta "BAŞARI" beni kudurtuyordu.. çok başarılı olmak istiyordum çok! "neden
bu kadar hırs yaptın" diyorsan hemen cevap veriyim. birgün senin karşında dimdik durabilmek için...! böyle pervasızca
gidişinin hesabını sorabilmek için...
sayende daha sıkı çalışmaya başladım. aa dur bi dakika! hani sana anlatmıştım ya "ilk aşkım,çocukluk aşkım" diye, işte geçenlerde onunla
karşılaştım. uzun uzun konuştuk. birbirimizi özlemişiz.. onca yaşanandan sonra "dost" kalabilmek ne güzel şey.. sözlenmiş, yani
yakında evlenicekmiş.. bi yandan sevindim öte yandan.. aklıma sen geldin! hüzün kapladı yüreğimi.. sözde sen benim "canım eşim"
olucaktın ve tabi bende senin!
hatırlar mısın bilmem, ilişkimizi "BEBİŞİMİZ" diye adlandırmıştık. her ay biraz daha büyüyüşünü kutlardık. ve sen.. sen bizi
yapayalnız bırakıp gittin... nedenini hiç sormadım sana.. şimdide sormuyorum!
ama biz çok mutluyuz bebişim oğlumuz 1 ay sonra tam 2 yaşına giricek ve biz bu mutlu günü
sensiz kutlayacağız...!
Biliyorum şuan bizi görüyorsun ve duyuyorsun biz seni çok özledik ama biz iyiyiz merak etme ve seni çok seviyoruz sen rahat uyu yerinde...
hoşçakal canım eşim kendine iyi bak oralarda....
:kotusun:kotusun

Cüneyt
25-09-2008, 22:20
Yüreğine sağlık:alkisFazla Soze Gerek Olmadıgı Icın Yorum Yapamıyacagım >.<

Gaia
26-09-2008, 13:57
sozler bitermi iste bitiyor bazen yorumsuzzz

polis_83
26-09-2008, 20:46
tşk edrm ama aklınıza gelmişken bu mübarek günde vatanı için canını vermiş bi askeriniz evladınız için bi fatiha okursunuz inşallah eşime ve diğer evlatlarımıza :kotusun:kotusun

Gaia
26-09-2008, 21:28
okudum canim herzamanda okuyoruz onlar hep kalbimizde

polis_83
27-09-2008, 00:26
allah razı olsun sağol canım

polis_83
27-09-2008, 00:36
sağol allah razı olsun ablacım benim

Gaia
27-09-2008, 01:50
bu mubarek gunde