PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski sevgili geri döner...

ALfoNZo
06-02-2007, 17:27
dün eski kız arkadaşım aradı beni sevdiğini unutamadığını söyledi

napacağımı şaşırdım

bitmiş gibiydi bişeyler ama

ne biliyim ya kafam karıştı

siz olsanız napardınız

eski sevgiliye geri dönülür mü?

seyit
06-02-2007, 17:39
yaşadığınız şeylere bağlı.
kapıyı sert bir şekilde kapayıp gittiyse asla
fakat medeni birşekilde ayrıldıysanız şans vermeye değer diye düşünüyorum

ALfoNZo
06-02-2007, 17:45
aslında ben bitirmiştim o da kabullendi

bişeyler monotanlaşmıştı falan filan işte

ne biliyim özlem var sanki biraz ama

belki de boşluktan

anlam veremiyorum kendime

NaFO
06-02-2007, 19:01
Sizin kendi özel sorunlarınız vardır.
Eğer kendiside değecek bir insansa
Bir kere daha şans vermelisin
Çün kü yaşanmış bazı olayların hatırı olmalı
Ben kendi adıma konuşacak olursam
(kendi durumum içinde olarak tabi)
Asla geri dönmesine izin vermezdim
Telefon açmak için yüzü yok zaten.

çiLEK
06-02-2007, 19:31
duygularda bir değişiklik yoksa dönülür
ama bence biten şey bitmiştir aynı suda 2 kere yıkanmanın bir anlamı yoktur

ALfoNZo
18-03-2007, 10:19
Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.

valla çok mutluyuz ne diyim:)onsuz olmazmış

Gurur bizi ne hale getiriyordu Bu aşk böylesi köklendiyse en büyük pay Lalimindir.
ya daha nolsun seviyorummmm

Allah herkese böylesi aşk nasip etsin

çiLEK
21-03-2007, 13:40
Amiin

naughty girl
14-05-2007, 22:12
bi başka kız için gider sonra pişman olup geri dönerse affetmem ama kavgalı falan ayrılırsak ama unutamadıtysaaamm kapım sonuna kadar açıkk..

meshaşems
14-05-2007, 22:37
bence son bir şans verilmeli.ama aradan uzun bir süre geçmişse ve geri dönülmicek laflar söylendiyse biten bitmiştir.arkadaşım sakın geri dönme ki bir gurursuzu mu ( her zaman güçlüymüş gb görün , ağlama ki bir çaresizi mi) sevmişim demesin.:daan

DeSHaMpS
14-05-2007, 23:48
ilşkiye gurur sokulduysa geri dönmemelisin pişman olursun arkadas.

naughty girl
15-05-2007, 00:17
çok severse geri dönmeli yaa

DeSHaMpS
15-05-2007, 00:20
cok pisman olabilir ileride.en iisi baska denizlere yelken acmak.sonucta arada bi kopukluk olmus ipin ucu kacmıs.bu ilişki yeniden yürümez.

naughty girl
15-05-2007, 00:44
BİLMEM BELKİDE HAKLISIN ÖLEE UNUTAMADIĞIM BİRİDE OLMADIĞI İÇİN ANLAYAMAM BELKİDE HİÇ AŞIK OLMADIĞIM İÇİNDİRR.BİLMİOMM YORUM YOKK

LaL
15-05-2007, 13:45
Anaaa Lal dio ya:nee biR Lal daha mı var
ben olurmuşum:kop yok dahaa
ama ben böyle bişeyi yapmam unutmadım falan die:soyle

ya bu arada okuduysanız arkadaşlar mutluyuz falan demiş arkadaşımız demek ki yürüyormuş
neden olmasın
ama ben gidip de bişey söylemem bittiyse bitmiştir zaten ben elimden geleni ilişki içerisinde yapmışımdır
ama hata karşıdakindeyse ve özür dilerse tabi affedilebilir bişeyse dönülür herkesin bir şansı vardır,olmalı da derim ben:byee

MaD_DeaR
20-05-2007, 22:52
geri dönülmeli konusunda aslında çok acı çekipte gururun ön plana çıkıyosaki bende evet öle
yapıcak bişiyok dönmek istiosun ama dönemisoun
asolında kötü bi duygu seviosun seviliosun ama bi araya gelemiosun kendi yüzünden zor işler bunlar allah kahretsinki çok zorrrrrrrrrrr

perikızı
23-05-2007, 01:35
aşkta gurur olmaz derim ve seviyorsam delikanlı gibi tükürdüklerimide yalarım

CroSSBouRNe
31-05-2007, 09:51
peri kızı sonuna kadar arkandayım aşkta gurur diye bir şey olmaz seviyorsan sonuna kadar sevmiyorsan zaten onu görmememyi göze almışsındır ama seviyorsan aşkının karşısında durazsın ben bunu yaşadım seviyorsan sonuna kadar sakın ama sakın aşkınıza gurur katmayın derim kendi kendinize hayatı zindan etmeyin gurur diyip üzüleceğine aşk de sonuna kadar onunla oll üzülmektense çünkü aşk her şeyi affeder

MaD_DeaR
01-06-2007, 00:01
ya işte konuşmaya gelince böle oluyor
ayşe
emin ol bu konuda herkesin yşadığı aşk faklı ve olayı farklı istenmeyen durumlarla karşılaşınca ilk şartın bu oluyo aşkın önne koyuyosun gurur en azından bu bende böel tabi sizin statünüz farklı olabilir öle bi an gelioki aşk hiçbişeyi af etmiceği duruma srklo seni neyse bu mevzu derin...

perikızı
02-06-2007, 21:44
bence sen yanılıyosun bebitom eğer aşk gerçekse asla önünde hiç bişiy duramazzz ne olursa olsun hayatta onunla olmak ister gözlerin

irem
05-06-2007, 15:13
allah mutlu etsin bence de dön

Cüneyt
06-06-2007, 11:48
Kim donuo bee irem anlamadik bizzzz

sumeyra
07-06-2007, 19:27
bence bir ilişki bir kere ne sebep olupla kopulmuşsa bikere bırakılıp gidilmişse eger sonuçuda ama tekrar birlik olduysa ne kadar da olsa eskisi gibi devam etmez.
bi kagıdı ikiye ayırıp tekrar birleştirirseniz bile ayrılı oldugu parcalandıgın bi izi wardır ve zamanla tekrar kopar hayatta herkezin bi şansa ihtiyacı wardır..
işallah şans senden yana olur:D

perikızı
09-06-2007, 22:33
tamam sümoşcum doğrusun ama daha ön yazdığım gibi yine sevgi aşk gerçekse asla hiçbişiy bozamaz gurur bile bunu anlarsın yaşayınca

naughty girl
24-06-2007, 13:37
geri dön geri dön ne olur geri dön...