PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bugün yine sana birşeyler yazdım...

SiLent
03-04-2008, 11:57
Bunlari buraya degil de posta kutuna yollamak isterdim..
Ellerim bagli.. yapamam..
"Merhaba" demek isterdim, "Nasilsin?" sorusunu o kadar cok sormak isterdim ki sana..anlatamam..
Ama hep ben sorayim sana..sakin sen sorma..beni bosver..demek isterdim.
Ne yapiyorsun su an kim bilir..buüyük olasilikla yen isevgilinle beraber geciriyorsundur bu cumartsi gecesini...kim bilir..
Gercekten mutlumusun? Iyimisin ki?
..bilmiyorum..hic bir sey bilmiyorum, sadece özlüyorum aptal gibi..

Uzun zaman sonra sana mail atmistim..
beklemezdin benden böyle bir davranis biliyorum..gururumu kirdim, cok cirpindim bunu yapmamak icin ama sonunda yaotim iste..
Utanmam mi lazim seni merak ettigim icin..hala benim icin cok önemli biri oldugun icin? Bile bile arkadaslik kabul edemeyecegim halde yaptim bunu.
Sana biraz olsun yakin olabilmek icin..seni cok merak ediyorum cünkü..

Inan bana bize dair hic bir ümidim yok zaten! Icimdeki herseyleri yerle bir ettim..ne ümit kaldi ne düslerim.. hic birsey yok artik..
Sana geri dönüsüm asla bana acik kapi birakman icin yalvaris degildi! Hayir!
Sen ne kadar öyle oldugunu sansan da..
Ben sadece seni merak ediyorum..hepsi bu..

Msn listemdesin yine neredeyse 4 ay sonra..ve soruyorum kendime..
Sana karsi nasil davranmam lazim artik? Ne konusacagim seninle? Sana ne anlatacagim hayatimdan? Hala cok aci cektigimi, seni cok özledigimi, geceleri uyuyamadigimi, yoksa senden sonra hayati bosverdigimi mi anlatayim sana?!
Yapmam bunu da, anlatmam cektiklerimi.. zaten bana inanmassin, sadece her zamanki gibi inanmis gibi yaparsin..
Yoksa hala kanayan kalbimle seninsevgilinle nasil mutlu oldugunu mu dinleyeyim, resimlerinizi mi göreyim? Ben yine ölmek istemiyorum..aci cekmek beni cökertti ..istemiyorum ..icim yaniyor..
Sana karsi yogun duygular besledigimi bile bile arkadaslik kuramam. Bilmiyorum buna ne ad verilir ama ben seninle siki fiki sanki aramizda hic birsey gecmemis gibi yapamam. Ne derin sohbetinde, ne de bana yapmacik arkadaslik numarasi yapmanda gözüm ve merakim var..yanlis anlama..yapmacik derken..
sen beni hic bir zaman normal bir arkadas yerine koyamayacaksin..seni deliler gibi sevdigimi hep bileceksin..ve arkadaslik icin güven gerekiyor..güven imkansiz birsey bizde..
Benim icin önemli olan sadece ve sadece iyi oldugunu bilmek..mutlu oldugunu hissetmek..bundan fazlasi ziyan..canim acir..yakar beni..

Benim hakkimdan düsündüklerini de acikcasi bilmek de istemiyorum, cünkü asli olmayan seylere inanmissin. Kim inandirdi sormak istesem..kendi laptopun dermiydin bana? Bana beni hakleyip tüm özel dosyalarimi karistirip sonra da forumlarda benim hakkindan "negativ" düsüncelerini sactigini söyleyebilirmiydin? Var mi sende bu cesaret? Ben inanmiyorum..
Beni cok büyük hayal kirikligina ugarttin, biliyormusun?!
Sucluyum cok konularda kabul ediyorum ama bunu yine de yapmayacaktin.
Sirf bu yüzden bile sana artik samimi olamam..
Bu hakleme olayinda bile seni anlamaya calistigimda mantigim beni fena halde azarliyor. Belki dedim..gecmiste cok kötü tecrubeler edindin kendine, canin cok yanmistir diye.. bu sekilde benimle tanismayi secmissin sen..aklim yine de almiyor..hakkin yoktu buna..yoktu!!!

Iste böyle anlarda gözlerimi kapiyorum, herseyer geliyor aklima yine..gözlerimden yaslar akmaya basliyor..
Neden beni bu kadar kötü biri olarak görüyorsun? Ben seni sadece sevmek istedim..ne yalan söylemek istedim..ne de sana zarar gelsin istedim..inan hicbirini..
Hakkimda düsündüklerini degistiremem, imkansiz zaten bu..
ama..ben hic bir sey icin pisman degilim..duydum ki sen cok pisman olmussun..
Sadece gözlerimi kapatiyorum ve "Sen beni, gercek beni tanimiyorsun ki!" diye sayikliyorum kendimce sürekli..
Buna da sebep olan sadece internetten tanisiyor olmamiz diye düsünüyorum..

Istanbula gelislerim sadece senin icindi..hak ettin mi etmedin mi..bunu inan bana düsünmek bile istemiyorum..ben her zaman icimden gelenini yaptim..
Ve bu iki gelisimde bile seni göremedim..hep benim yüzümden biliyorum..

Gelcekte bilmiyorum ne olacak..
Ben Istanbula gelsem bile, ki buna hic inanmiyorum, seni arayip senden beni agirlamani istemem. Eger sen gelirsen Almanya ya isin düstügünde, mecbur kalacagim artik..

Sana sorsam "Ne cabuk buldun yen birini, nasil?" Cevap olarak ne verirdin? Biliyorum "sen 'o' degilsin!" derdin.. Keske ben de baskalarina bakabilsem..yeni sayfalar acsam temiz temiz..ama inan bana hic biri etkilemiyor beni..

Keske bana o kadar sert davranmasaydin da ben o gece gitmeseydim..
hic aklimdan cikmiyor o agir laflarin..hala gücüme gidiyor..

Bildigim bir hercek var.. o da.. seni cok seviyorum..hala..
sen bana "ilklerimi" yasattin. Ben sende hissetim kalbimin küt küt atmasini, dizlerimin cansizligini, ellerimin titremesini..ve de sacmalamayi..
Senden öncekilerin hepisi bosmus..

Ne kadar üzülsem de bazen o kadar da bi mutlu oluyorum ki seni düsününce..seni düsünmek herseye ragmen güzel huzur verebiliyor bazen..

...uyku yok bu gece yine gözümde..uyku haplarim yine beni beklyior..

...bana hic inanamadin biliyorum..
...ama ben seni hala seviyorum..hic kimseyi sevmedigim kadar..

aklimdasin..

03-04-2008, 13:06
bravo güzelmi$:D:rep