PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10, yaşında aşk'ım için agladım...

sumeyra
25-12-2006, 14:12
Masumdu göz yaşlarım temızdı art niyetsizdi cünkü çocuk aşkıydı... 1993, yılında taksim'de otururken karşı komşumuzun kızı Nihal'e aşıktım ama haberı yoktu gizliden gizliye sevıyordum taksim'de binalar bir birine çok yakın oldugu için gecelerı camın arkasından sürekli bakardım keşke cama çıksada görsem diye ama çogu zaman ben çıkartırdım zeytini çok sevdigim sürekli zeytin yerdim çocukken yedigim zeytinlerin çekirdeklerınıde Nihal'ın oturdugu evin camına atardım hep camı o açar cama gelen neydi diye merakla saga sola bakarken benim onu izledıgımı bilmezmı bende gizli gizli sevınırdım bu gecede gördüm diye Nihah sabahları okula giderken ben öglencı olmama ragmen kalkar binanın camından onu seyrederdım.. yine gıdıyordu kendınden büyük çantasını sırtına takmıstı hep yardım etmek istemışımdır çanta çok agırdır diye.. çocuk hayallerı işte http://www.2de1.net/images/smilies/smiley.gif) ve o ayrılış geldı 1993 yılının sonlarına dogru biz taksimden taşınmak zorunda kaldık ve Levent'e taşındık zor gelıyordu onu unutmak 1 ay sonra görmek ıcın gıtmem lazımdı ama kücüktüm otobusle nasıl gıdılır bılmıyordum yürüyerek gitmelıydım onu görmek için levent'ten taksıme kadar 1,5 saat'te yürüdüm sanırım ve sonunda mahalleye gelmıştım hemen merakla zeytin çekırdeklerını fırtlattıgım cama baktım bir anda yıkıldım camda perdeler yoktu Nihal'lerde taşınmıştı hemen bakkal Dursun amcaya sormak ıstedım ama sorucak kadar cesaretım yoktu daha 10 yasında o cesaretı bulamadım ve oturdum cama dogru bakmaya başladım o sırada bızım alt komsunun oglu Serkan geldı yanıma ben telaşla ona sarıldım (denıze düşen yılana sarılır) mısalı Nihal'ler nereye gıttı bılıyormusun dedım evet dedı bende sevınmıstım ama söylemem dedım oda sanırım 8 yasında fılandı söle ne ıstersen yaparım dedım benden para istedı cebımde ozamanın parası ıle sanırım 1,500.lira yada 15000 lıra vardı hepsını cıkardım ona verdım bana sokagın hemen üstundekı yere taşındıklarını söyledı sevındım ona verdıgım paradan bana kalem alıcak kadar para vermesını ıstedım sagolsun verdi http://www.2de1.net/images/smilies/smiley.gif) kurşun kalem alıp camd KİRALIKTIR yazısının altında yazan numarayı yazdım cunku Nihal'ın sesını duymalıydım ve tekrar taksımden levente kadar yürüdüm yaz tatılı ıcın benı cırak olarak bır dukkana vermıslerdı dukkanın anahtarı bende oldugu ıcın açtım ve hemen telefona sarıldım aradım telefon calmaya başladı ve acan lanet olası emlakcıydı oysa ben Nihalın sesını duymak ıstıyordum telefonu kapattım ve dükkanda bulunan eskı sandalyeye oturup hüngür hüngür aglamaya başladım..Nihal'yoktu duyamadım sesını dıye.. çocuktum temızdı sevgım aşkım Nihal kadar temızdı en azından..... sonra kendıme 1 tane oyuncak dürbun alıp her hafta sonu yürüyerek taksıme gıder sokagın başından Nihal'ın yenı oturdugu evın camını dıkızlerdım... o tertemız Aşk'ı görebılmek ıcın... sonra telefon numaralarını ogrendım bazen Nihal cıkardı bazen annesı ama annesi yenı dogum yaptıgı için Nihal bakardı genellıkle ben aradan yıllar gecmesıne ragmen sesını duyup kapatırdım.... son 4 yıldan berı ıse telefona Nihal'in kucuk kardesı bakıyordu... umudu kesmiştım çünkü Nihal bakmadıgına göre evde yoktu evde olmadıgına göre EVLENMİŞTİ..... bende ona artık Allah Ömür Boyu Mutlu Etsin Diyorum.. Haberi olmasada... Çünkü çocukluk Aşk'ımdı......

underdragonball
05-02-2007, 00:20
aşkın yaşı olmaz fakat önemli olan onu şöleyebilmek

miss_axi
24-12-2007, 12:15
çok gusel ve saf bır askmıs tskler

ibobaba
06-01-2008, 02:59
cok güzel paylasim icin sagol

SiLent
14-03-2008, 02:45
süper bi$ey:dua

sumeyra
14-03-2008, 20:26
bende beyendigim için sizlerle paylaştım buraya taşıdım.. sizlerde yorumların için saolun.